sikiş kuşadası escort

HARDOX

Yüksek Sertlik, Yüksek Mukavemet ve üstün tokluğun birarada sunulması sayesinde HARDOX® aşınma levhası, aşınmanın daha önce sorun teşkil ettiği uygulamalarda ilk tercih olarak öne çıkar.

Levhanın yüksek aşınma direnci damper kasaları, ekskavatör kepçeleri, kırıcılar ve benzeri ekipmanlarda parçaların çalışma ömürlerinde artış sağlar. Levhanın sertliği su verme hattında yüksek verimle suda su verilerek elde edilir.

Bu yöntem sayesinde çeliğin bünyesindeki alaşım elementlerinin düşük tutulmasına rağmen yüksek sertliklere ulaşılır. Bunun sonucunda ise levha kolay işlenebilir, bükülebilir ve kaynak edilebilir. HARDOX 400 ve HARDOX 450 çok maksatlı aşınma dirençli levhalardır.
Yüksek toklukları, rahat bükülebilme ve kaynak edilebilmeleri sayesinde, bu levhalar bazı uygulamalarda yük taşıyıcı görevlerde de kullanılabilmektedir. HARDOX 500 ise daha yüksek aşınma direnci gerektiren uygulamalarda kullanılan, bükülebilen ve kaynak edilebilen bir aşınma levhasıdır.
HARDOX 600 son derece üst düzeyde aşınma direnci olan salt bir aşınma levhasıdır. Tüm HARDOX levhalar boyutsal hassasiyetin garantisi olan AccuRollTech (Hassas Haddeleme Teknolojisi) ile üretilmektir.